O nás

kont1Ráda bych Vám představila řeckou cestovní kancelář MISA TOUR, která působí na ostrově Thassos. Nastávající letní sezóna 2024 je pro naši cestovní kancelář oslavou již 33. leté činnosti na trhu cestovního ruchu.

Víme, že každým rokem jsou naši zákazníci náročnější, neboť mají dostatečně velký prostor pro porovnání s konkurenčními nabídkami. A právě proto klademe důraz na znalost nabízených destinací, reálnou a průhlednou cenovou politiku a osobní přístup ke každému z Vás.

Pevně věříme, že i Vy budete plnĕ spokojeni a strávíte zde bezstarostnou dovolenou plnou krásných zážitků. K tomu Vám budou k dispozici naši zkušení a znalí delegáti, kteří se pečlivě postarají o to, aby Vaše dovolená probĕhla přesně podle Vašich představ.

Přeji Vám za sebe i za své spolupracovníky mnoho krásných dnů nejen o dovolené.

Jinak řečeno: JSME TADY PRO VÁS!
Marcela Skovroniová Stavropoulou (majitelka)

Delegáti

Naši delegáti se účastní všech kolektivních výletů a akcí, kde plní úlohu průvodce s odborným výkladem, dále asistují a seznamují s obsluhou klienty, kteří si prostřednictvím naší kanceláře pronajímají auta, motocykly a kola.

Můžete se na ně s důvěrou obracet se svými dotazy nebo v případě jakéhokoliv problému. Je ve Vašem i našem zájmu, aby se vše vyřešilo na místě a mohli jste tak prožít skvělou dovolenou.

Na recepci každého ubytovacího zařízení je informační tabule s informačními dny a hodinami delegáta a telefonické spojení na něj.

Při uvítací schůzce Vás delegát bude informovat o všem, co byste měli vědět (místo pobytu, sídlo CK Misa tour, termíny a ceny fakultativních výletů, výměnu peněz, pronájem aut a motorek, atd. (více zde).

Naše cestovní kancelář poskytuje svým klientům kompletní delegátský servis. 33 let zkušeností s poskytováním služeb v oblasti cestovního ruchu se specializací na ostrov Thassos a 40 let života v Řecku, nám umožňuje garantovat klientům delegátské služby na té nejvyšší úrovni.

Kontaktní informace

Marcela Skovroniová Stavropoulou

CK MISA TOUR

Limenaria, 640 02

Thassos

Řecko

 

Tel: +30 6974 783127

Viber: +30 6974 783127

Email: marcela@misatour.cz

Web: www.misatour.cz

FB   Youtube

Proč rezervovat u nás?

Zkušenosti
33 let zkušeností. Na Thassosu žijeme, víme tedy jak vybrat pro vás ideální ubytování.

Naše služby jsou pro vás zdarma
Za naše služby nic neplatíte.

Podpora
Našim klientům jsme k dispozici 24hodin denně. Pomůžeme vám se vším co zde na dovolené budete potřebovat.