Doprava

letecky na dovolenou thassos

Naše CK poskytuje ubytování na ostrově Thassos, nicméně vám po domluvě můžeme zajistit i letenky.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi vám s dopravou pomůžeme a kompletní dovolenou s vámi naplánujeme.

Díky tomu, že je ostrov Thassos nejsevernějším řeckým ostrovem, který leží blízko řecké pevniny, lze pro dopravu na ostrov využít hned 2 letiště a to letiště Kavala nebo letiště Soluň (Thessaloniki) nebo můžete na ostrov vyrazit i po vlastní ose autem.

 

Základní informace o dopravě


Letenky do Kavaly můžeme zajistit u našeho charterového partnera a to z letišť Brno, Praha popřípadě Ostrava.

Cílovou destinací letu je letiště Kavala, které je vzdáleno pouze 12km od přístavu Keramoti ze kterého vyplouvají trajekty na Thassos.


Letecky na letiště Soluň

Na letiště v Soluni vypravuje pravidelné lety například letecká společnost RyanAir. Pro dopravu lze využít spoje z letiště Vídeň, Krakow, Katowice, Bratislava a další.

Zpáteční letenky lze koupit již od 20 euro na osobu bez zavazadla (lze dokoupit dle potřeby). Samozřejmě platí, že čím dříve před odletem si letenku koupíte, tím bude levnější. Letiště Soluň je vzdálené 160km, ale každou hodinu jezdí do přístavního města Kavala, odkud vyplouvají trajekty na Thassos autobus, který vás doveze prakticky přímo do přístavu (200m od přístavního mola). Autobusy které jezdí jsou kvalitou podobné jako u nás autobusy Student Agency. Cesta ze Soluně do Kavaly trvá cca 2h, je pohodová a rychle uteče.

Této cesty není třeba se obávat (například pokud neovládádáte angličtinu), takto k nám jezdí mnoho našich klientů. Celou cestu vám v případě potřeby budeme k dispozici na telefonu (vaše mobilní tarify platí v celé EU, tady i v Řecku).

Více infomací o cestě letecky na Thassos v tomto článku


Další možnosti dopravy

Jak již bylo napsáno výše, ostrov Thassos je díky své poloze dostupný i vlastní dopravou - autem.

Žádné obavy, to je to první, co našim klientům na dotaz "zvládneme cestu na Thassos autem" odpovídám. Opravdu, naprostá většina cesty vede po kvalitních dálnicích (ne jako "dálnice" v Česku), takže cesta velmi rychle ubíhá. Cesta je náročností podobná, jako kdyby jste jeli na jih Chorvatska. Našich klientů, kteří k nám každoročně jezdí po vlastní ose je víc než dost. A jsou mezi nimi i takoví, kteří k nám na Thassos jezdí automobilem každoročně už několik let. Ono vyjet kdy chcete, zastavit kdy a kde chcete, mít i na dovolené auto stále k dispozici, to jsou jen některé z výhod dovolené autem.

Více informací o cestě na Thassos autem v tomto článku

Kontaktní informace

Marcela Skovroniová Stavropoulou

CK MISA TOUR

Limenaria, 640 02

Thassos

Řecko

 

Tel: +30 6974 783127

Viber: +30 6974 783127

Email: marcela@misatour.cz

Web: www.misatour.cz

FB   Youtube

Proč rezervovat u nás?

Zkušenosti
33 let zkušeností. Na Thassosu žijeme, víme tedy jak vybrat pro vás ideální ubytování.

Naše služby jsou pro vás zdarma
Za naše služby nic neplatíte.

Podpora
Našim klientům jsme k dispozici 24hodin denně. Pomůžeme vám se vším co zde na dovolené budete potřebovat.